PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI W ROKU 2017

W piątek, 19 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaczorach miało miejsce tradycyjne spotkanie noworoczne, bogate w życzenia i podziękowania. Wydarzeniu towarzyszyła niecodzienna oprawa muzyczna, a zwieńczyło je wspólne biesiadowanie.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele wszystkich środowisk gminnych oraz zaproszeni goście. Rozpoczął ją koncert zespołu Sonata. Po chórzystkach na scenę ze swoim muzycznym repertuarem wkroczyły dzieci i młodzież z zespołu działającego przy GOK. Zaprezentowała się również gminna orkiestra dęta. Jeżeli chodzi o część artystyczną, wisienką na torcie był spektakularny występ artystów scen muzycznych z Polski i Ukrainy.

Wójt, Brunon Wolski w swoim noworocznym wystąpieniu podsumował minione 12 miesięcy. Podkreślił, że gmina stoi na wysokim stopniu rozwoju i wiele rzeczy potrzebnych do dobrego i wygodnego funkcjonowania mieszkańcy już mają. – Ale gmina nie ustaje w wysiłkach, by komfort życia lokalnej społeczności wciąż wzrastał i by młodzi zostawali tutaj i z gminą Kaczory wiązali swoja przyszłość – powiedział wójt. – Jednak to, co dziś mamy to nie tylko nasza zasługa. To także zasługa tych, którzy pracowali przed nami oraz wszystkich ludzi, którzy na przestrzeni lat swoim zaangażowaniem w rozwój lokalnej społeczności dołożyli swą cegiełkę do budowy naszej małej Ojczyzny.(…)

tekst: Monika Baszczyn
fot.: Izabela Skwirowska

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”173″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”100″ thumbnail_height=”75″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz slajdów]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Brak komentarzy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.